Płock

JUBILEUSZ 30 LECIA REGIONU IPA PŁOCK

W dniu 3 września 2022 r. w Płocku, odbyły się obchody 30 – lecia Regionu IPA Płock. Na zaproszenie regionu udział w tym wydarzeniu wziął w imieniu Prezydenta Sekcji Polskiej IPA – Radosław Skubina Sekretarz Generalny SP IPA, Prezes MGW IPA Marek Sienkiewicz. W uroczystościach uczestniczyli także: Dyrektor Delegatury Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Płocku - Tomasz Kominek, reprezentujący Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika, w imieniu Prezydenta Miasta Płocka – Bogdan Sitarski Dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Płocka, przedstawiciele służb mundurowych w Płocku, członkowie Regionu IPA Płock, IPA Radom, IPA Siedlce i IPA Płońsk oraz  przedstawiciele 3 sekcji narodowych z Czech, Słowacji i Litwy.

Czytaj więcej...

ZAWODY STRZELECKIE

W dniu 2 września 2022 r. o godz. 10.00 z okazji jubileuszu 30 lecia Regionu IPA Płock na otwartej strzelnicy w Płocku przy ul. Norbertańskiej odbyły się Międzynarodowe Zawody Strzeleckie o Puchar Przewodniczącego Regionu IPA Płock.

Czytaj więcej...

KONFERENCJA NAUKOWA ,, TAK RODZIŁA SIĘ NIEPODLEGŁOŚĆ” W SETNĄ ROCZNICĘ OBRONY PŁOCKA PRZED BOLSZEWIKAMI W 1920 R.

W piątek 16 października 2020 r. w Sali Konferencyjnej ,, Złota Podkowa” w Płocku, odbyła się Konferencja Naukowa pt. ,, Tak rodziła się Niepodległość ”, wpisująca się w 100. Rocznicę obrony Płocka przed bolszewikami w 1920 r.

Czytaj więcej...

Copyright 2024 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon