Mazowiecka Grupa Wojewódzka

SREBRNY JUBILEUSZ REGONU IPA RADOM

Region Radom funkcjonuje ćwierć wieku! Zmieniały się władze, jedni członkowie wstępowali w szeregi, inni z różnych powodów rezygnowali z członkostwa. „Weterani” tworzący radomskie struktury Stowarzyszenia nierzadko, często już jako policyjni emeryci, wciąż aktywnie uczestniczą w życiu organizacji. Bo wiedzą, że warto. Od kilku lat ogólna liczba zasilających nasze szeregi propagatorów motta „Servo per Amikeco” oscyluje pomiędzy 150 a 160 osób. Nie chodzi nam wszakże o wyścig który Region skupi więcej „ipowców”, chodzi o to, aby rozumieli oni sens istnienia i działania tego, największego przecież na świecie Stowarzyszenia.

Czytaj więcej...

NOWE WŁADZE MAZOWIECKIEJ GRUPY WOJEWÓDZKIEJ NA LATA 2023-27

13 stycznia 2023 r. ruszyła nowa, czteroletnia kadencja władz Mazowieckiej Grupy Wojewódzkiej IPA. Po dość burzliwych obradach w klimatycznym gospodarstwie „Słodki Zakątek nad Bugiem” w Klepaczewie w powiecie łosickim, okazało się, że przez najbliższe lata sterowanie, koordynowanie i – mam nadzieję – integrowanie Regionów, będzie odbywało się przede wszystkim z Radomia.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE OPŁATKOWO-NOWOROCZNE

Rok 2022 uważamy za zamknięty, przynajmniej jeśli idzie o działalność statutową Regionu. Doroczne spotkanie opłatkowo-noworoczne zorganizowaliśmy 21 grudnia w restauracji „Teatralna” w Radomiu.

Czytaj więcej...

Copyright 2024 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon