Siedlce

II opłatek wigilijny Regionu IPA Siedlce

II opłatek wigilijny Regionu IPA Siedlce odbył się w dniu 23 grudnia 2013 roku. Jak zapowiadaliśmy w 2012 roku opłatek staje się jednym ze stałych wydarzeń w życiu kulturalnym naszego regionu. Tym razem dzięki uprzejmości Mieczysława Księżopolskiego właściciela Przedsiębiorstwa Transporotowo – Usługowego KIK Sp. z o.o. z siedzibą w Siedlcach przy ul. Budowlanych 3 odbyło się właśnie w Sali konferencyjnej znajdującej się w siedzibie firmy.

Czytaj więcej...

Jesienna integracja BALE 2013

18 października 2013 roku w leśniczówce Bale odbyła się coroczna jesienna impreza integracyjna członków Regionu IPA Siedlce. Przy rozmowach rozpoczęło się spotkanie, w którym uczestniczyli zarówno Komendant Miejski Policji w Siedlcach oraz I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Węgrowie i po napełnieniu regionalnymi potrawami brzuchów przyszedł czas na tańce. Zabawa trwała do białego i jak na ten czas mroźnego rana.

Czytaj więcej...

Wyprawa rowerowa na Białoruś i Litwę

W niniejszym artykule chcielibyśmy przedstawić Państwu wspomnienie letniej wyprawy rowerowej na Białoruś i Litwę członków IPA region Siedlce Darka i Mariusza Królów, na co dzień pracujących w Komendzie Miejskiej Policji w Siedlcach.

Czytaj więcej...

Copyright 2024 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon