Radom

DRUŻYNA IPA RADOM NA 50 OGÓLNOPOLSKIM RAJDZIE GÓRSKIM SZLAKAMI OBROŃCÓW GRANIC

W dniach 11-17 czerwca 2023 r. odbył się 50 Ogólnopolski Rajd Górski Szlakami Obrońców Granic. Celem rajdu było uczczenie pamięci żołnierzy i funkcjonariuszy poległych w obronie granic państwowych, zapoznanie się z warunkami i terenem służby komisariatów Straży Granicznej Baligród i Komańcza (1928-1939) oraz strefą działania Batalionu Korpusu Ochrony Pogranicza utworzonego w 1939 r.

Czytaj więcej...

SPOTKANIE WIELKANOCNE REGIONU IPA RADOM

Środa to tradycyjny dzień zebrań aktywu Regionu IPA Radom. 5 kwietnia jednak zamiast zebrania zorganizowaliśmy spotkanie wielkanocne w zaprzyjaźnionej restauracji „Teatralna” w Radomiu. Na zaproszenie do udziału odpowiedziało 30 osób.

Czytaj więcej...

MUNDUROWY TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ REGIONU IPA RADOM, CHYNÓW, 4 MARCA 2023 ROKU

Turniej w Chynowie miał się odbyć już w listopadzie 2021 roku, ale covid skutecznie to uniemożliwił. Wystarczyło nam jednak determinacji i ostatecznie impreza sportowa odbyła się w gościnnych progach Publicznej Szkoły Podstawowej im. K. Makuszyńskiego. Patronat honorowy nad turniejem objął Wójt Gminy Chynów Tadeusz Zakrzewski, którego reprezentowała Dyrektor szkoły – Małgorzata Pawelczyk.

Czytaj więcej...

Copyright 2023 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon