OSTATNIE POŻEGNANIE KOLEŻANKI JOLANTY SIKORA

 

W dniu 8 września 2019 r. po ciężkiej chorobie, w szpitalu w Warszawie, w wieku 63 lat, zmarła nasza koleżanka Jola Sikora. W szeregach IPA była od 1997 r.

Od 1998r. do 2000r. – Przewodnicząca Grupy Wojewódzkiej IPA

Od 2000r. do 2006r. – Prezes Mazowieckiej Grupy Wojewódzkiej IPA

Od 2000r. do 2007r. – Przewodnicząca Regionu Płock IPA

Od 2007r. do 2018r. - Członek Prezydium IPA Region Płock

Koleżanka Jola była jedną z założycielek Grupy IPA Region Płock. Swoją wiedzą i zdolnościami organizacyjnymi współtworzyła Grupę IPA Region Sochaczew. Zawsze aktywna w szeregach Stowarzyszenia. Za zasługi dla Sekcji Polskiej IPA odznaczona w 2012 roku Brązowym Krzyżem Zasługi. Pracowita i jednocześnie ambitna, zawsze dążąca do celu. Swoją pracowitością i zapałem doprowadziła, że Grupa Region IPA Płock w latach 2003 – 2010 kilkakrotnie była doceniana przez Krajowy Zarząd SP IPA jako jedna z grup najlepiej pracująca w Polsce. Zawsze dyspozycyjna do działań, koleżeńska i pomocna w organizacji różnego rodzaju uroczystości i spotkań członków IPA. Przez wieloletni okres swojej działalności w Międzynarodowym Stowarzyszeniu Policji wykazała się szczególną inicjatywą i ogromnym zaangażowaniem w pracę na rzecz SP IPA. Organizatorka wielu wyjazdów zagranicznych i spotkań wśród kolegów policjantów z innych krajów, podczas to których propagowała osiągnięcia naszego stowarzyszenia . Była ambasadorką zdrowego stylu życia, swoją pasją pomocy dla innych zarażała wielu członków IPA. Konsekwentna i obowiązkowa w działaniu. Jako koleżanka nigdy nie odmawiała pomocy innym, zawsze z poświęceniem własnego czasu wolnego była chętna do pracy na rzecz IPA. W sposób pozytywny promowała Stowarzyszenie uczestnicząc w spotkaniach Organizacji Pozarządowych w Płocku, rozwijając przy tym kontakty kulturalne z członkami innych stowarzyszeń. Odznaczona medalem ,, Za Zasługi dla Sekcji Polskiej IPA”

Pogrzeb Jolanty Sikora odbył się w dniu 12 września 2019r. na Cmentarzu Komunalnym w Płocku. W ostatniej Jej drodze towarzyszyły rzesze przyjaciół i znajomych, członków IPA z całego województwa oraz delegacje członków IPA z Czech i Słowacji.

 

Cześć Jej pamięci.

 

Adam Łaszczewski – Przewodniczący IPA Region Płock

 

  • 2-1
  • 2-2
  • 2-3
  • 2-4
  • 2-5
  • 2-6
  • 2-7
  • Jola_Sikora
Copyright 2020 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon