III SPŁYW KAJAKOWY REGION IPA NOWY DWÓR MAZ.

 

Zarząd Regionu IPA Nowy Dwór Maz. zgodnie z tradycją, już po raz trzeci zorganizował Spływ Kajakowy rzeką Wkrą. W tym roku było nas już 63 osoby. W sobotę 16-tego czerwca b.r. punktualnie o godzinie 9:00 członkowie Regionu IPA Nowy Dwór Maz. wraz z rodzinami i przyjaciółmi spotkali się w miejscowości Śniadówko u naszego kolegi Grzegorza Klata, który organizuje spływy kajakowe po rzece Wkrze.

Po sprawdzeniu obecności zostaliśmy przewiezieni autokarem do miejscowości Joniec, gdzie rozpoczęliśmy spływ. Pogoda nie zawiodła, było cieplutko i słonecznie. Płynęliśmy na odcinku 16 km, oglądając urokliwe miejsca, obserwując dziką przyrodę i łapiąc gorące promienie słoneczka. W trakcie spływu kilkoro z nas miało przymusową kąpiel w rzece, a niektórzy specjalnie zażywali ochłody we Wkrze. Po około czterech godzinach dotarliśmy do przystani na terenie działki Grzegorza, gdzie czekały na nas już specjały kulinarne przygotowane przez żonę Grzegorza – Agnieszkę. Przy gitarze, wspólnym śpiewaniu i wspominaniu poprzednich spływów przyjemnie i niestety szybko mijał czas. W godzinach wieczornych pożegnaliśmy gościnnych gospodarzy zapewniając, że za rok pobijemy rekord i na spływ przybędzie nas sto osób.

Tekst: Piotr Gubernat

P.S. Serdecznie zapraszamy koleżanki i kolegów z innych regionów na spływy po Wkrze.

Dane kontaktowe są w posiadaniu Przewodniczącego Regionu IPA Nowy Dwór Maz. ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

SERVO PER AMIKECO

 

  • DSC09785
  • DSC09807
  • IMG_2691

Copyright 2020 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon