IPOWSKA WIGILIA W STREFIE G2

 

Święta Bożego Narodzenia to czas rodzinnych spotkań przy stole wigilijnym, czas na refleksję, przystanek w pędzie codzienności. Ipowcy też stanowią rodzinę. Stąd też już tradycyjnie, jak co roku, aktyw Regionu IPA Radom zorganizował spotkanie opłatkowe dla wszystkich chętnych. Na nasze zaproszenie odpowiedziało ponad 30 osób.

Spotkaliśmy się w lokalu Strefa G2 w Radomiu, prowadzonym przez zaprzyjaźnionego z naszym Regionem, a od teraz również zasłużonego dla Sekcji Polskiej IPA – kol. Marka Puka. Miał on możliwość oficjalnego, uroczystego przyjęcia ważnej przez trzy lata legitymacji i listu powitalnego w gronie tych, którzy docenili jego dotychczasowe zaangażowanie w działalność Regionu. Drugim zasłużonym był kol. Dariusz Kulik z firmy NOWAR GRAF, wspierający nas w dziedzinie poligrafii. Przed rozpoczęciem spotkania opłatkowego wręczyliśmy jeszcze kilka medali 20-lecia Regionu IPA Radom. Część z nich została wręczona jeszcze w kwietniu, w czasie rocznicowych obchodów. Kapituła jednak chciała wykorzystać ostatnie w zasadzie spotkanie w roku jubileuszowym do wręczenia medali tym wszystkim członkom i sympatykom Regionu, którym zdążyła je wcześniej przyznać, a okazji do uroczystego wręczenia nie było.

Spotkanie opłatkowe rozpoczęło się od przekazania pisemnych życzeń świąteczno-noworocznych od Prezydenta Sekcji Polskiej – kol. Fryderyka Orepuka i ich uzupełnienia przez niżej podpisanego Przewodniczącego Regionu Radom. W radosnym nastroju spotkanie trwało do późnego wieczoru.

Część radomskiej braci ipowców, która wyraziła taką wolę, będzie miła okazję bawić się w tym samym lokalu na sylwestrowym balu. A potem Nowy 2019 rok, rozliczenia i plany na przyszłość. Otwieramy kolejne 20, a oby i więcej lat działalności Regionu Radom. Zapraszamy na zebranie sprawozdawcze
16 stycznia w KWP zs. w Radomiu. Każdy członek Regionu otrzyma stosowny komunikat.

Servo per Amikeco

Tekst Krzysztof Kapturski

Zdjęcia Adam Bajbak/Witold Baran

 

  • Medal_1
  • Medal_2
  • Medal_3
  • Zasłużony_1
  • Zasłużony_2
Copyright 2020 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon