BAL KARNAWAŁOWY 2017 R.

 

Już po raz 15 Zarząd Regionu IPA Sochaczew zorganizował „Bal Karnawałowy”, uczestniczyło w nim prawie 90 osób. Tym razem odbył się on w hotelu „Chabrowy Dworek” w miejscowości Seroki k. Teresina.

Na wstępie Przewodniczący Regionu IPA Sochaczew Jarosław Gacki rozpoczynając imprezę przywitał zaproszonych gości, sympatyków Stowarzyszenia oraz wszystkich członków International Police Association Region Sochaczew. Podczas powitania przypominał, że Region Sochaczew istnieje już 15 lat. Przewodniczący tak mówił: „Jubileusz Stowarzyszenia jest okazją do wspomnień, które choć minione, zawsze pozostają w pamięci. Chociaż czas je porządkuje, czasem dodaje blasku. Trudno bowiem być obojętnym wobec miejsca, w którym zostawiło się część życia. Jubileusz 15 – lecia to bardzo ważna chwila dla nas wszystkich. Zwłaszcza tych, którzy są od samego początku. Przeglądając dokumenty natknąłem się na datę 2 stycznia 2002 roku kiedy to oficjalnie nasze Stowarzyszenie zostało powołane. Aż strach spekulować, co będzie za 5, 10 czy też 15 lat.”

Następnie Przewodniczący wyraził ogromną wdzięczność osobom, które wspierały i wspierają nasze stowarzyszenie. Złożył również podziękowania od całej naszej społeczności za okazane serce i dobrą wolę.

„Niech żyje bal”… te słowa piosenki towarzyszyły do końca balu.

Po zakończeniu części oficjalnej na salę wniesiono pierwsze dania. Świetna zabawa trwała one do samego rana. Wszystko wskazuje na to, że Bal zakończyła się sukcesem i w przyszłym roku spotkamy się po raz szesnasty.

Tekst: kol. Jarosław Gacki

Foto: kol. Dominik Szczepanik

 

 

  • IMG_0045
  • IMG_0061
  • IMG_0069
  • IMG_0073
  • IMG_0076
  • IMG_0106
Copyright 2020 IPA Mazowiecka Grupa Wojewódzka. All Rights Reserved.
Joomla themes by Hostgator coupon